Pro investory

Svět se mění a efektivní technologie jsou první odpovědí na řešení téměř jakéhokoli výzvy.

Chceme se zařadit do elitní ligy evropských poskytovatelů a správců datové a IT infrastruktury s valuací kolem 1 miliardy euro.

Máte za sebou úspěšnou byznysovou epochu a souzníte s naším přístupem? Staňte se součástí naší společné mise.

Zaměřujeme se
na IT infrastrukturu

IT infrastruktura je jednou z klíčových bariér, kvůli kterým se ekonomika neposouvá dopředu tak rychle, jak by mohla. Nákladná, složitá pro vstup i pro škálu. Přesto ji potřebuje v podstatě každá firma. A nemusí být ani technologicky orientované – týká se to i těch, které to samy zatím netuší. A potřebuje ji také stát a veřejné instituce.

Tak jako u každé infrastruktury – elektřiny, dálnic nebo internetu – i u té IT platí, že pokud nefunguje správně, nefungujete správně v podstatě nic. Projekty nejsou efektivní, jsou drahé na provoz a neplní očekávání.

Investice s námi dává smysl

Svět se mění a efektivní technologie jsou první odpovědí na řešení v podstatě jakéhokoli problému.

Příští rok bude mít globální trh s cloudovou infrastrukturou obraty kolem 15 bilionů korun, na konci desetiletí 38,5 bilionu. IT infrastruktura se stává strategickým předpokladem hospodářského růstu.

Ekonomická krize zároveň po dlouhé době některé firmy nutí šetřit i na IT – málokdo to však umí dobře. Každá špatně uspořená koruna může firmě zavřít miliony budoucího obratu. Nůžky mezi firmami, co se umí adaptovat a těmi, co se situací bojují, se povážlivě rozevírají.

15 bil. Kč
2024
38,5 bil. Kč
2030

Jak a kam investujeme

01

Špičkové IT firmy

V Česku jsou stovky špičkových IT firem, kterým chceme dát možnost dělat svou práci co nejlépe pro největší globální společnosti.

02

Know-how

Nejen v Česku končí jedna generace šikovných IT podnikatelů. Nechceme, aby klíčové know-how a vztahy odešly z byznysu spolu s nimi.

03

Trendy

Sledujeme trendy, jako je robotizace a digitalizace celých odvětví, provoz strategické infrastruktury, bezpečností výzvy nebo efektivní implementace AI.

04

Pozitivní EBITDA

Investujeme do firem s dlouhodobě pozitivní EBITDA – tedy pozitivní hospodářské výsledky, dlouholetá historie a take-over v podobě 100% vlastnictví.

05

Budujeme ekosystém

V ekosystému naplňujeme naši vizi, a to průběžně řešit firmám IT problémy dříve než nastanou.

06

Rozvoj

Umíme dát nabídku, která se neodmítne – převzetí firmy a její další rozvoj pod křídly Geetoo Holdingu.

Věděli jste, že

70 % podnikatelů nemá nástupce

V Česku je 63 % společností vlastněno výhradně původní generací majitelů. Z toho 87 % je řízeno výhradně původním majitelem. 70 % vlastníků zároveň nemá firmu komu předat a jejich know-how, pečlivě budované týmy a obchodní vztahy pravděpodobně zaniknou. A tady přichází naše role.

Portfolio našich investic

Náš příběh byl vždy o cestě dopředu. Pocházíme z bílého místa na mapě a už dvacet let putujeme, abychom se dostali do středobodu IT světa. Nikdy nám nevadilo dělat si věci po svém, když jsme věděli, že dávají smysl. Rádi jsme mnohokrát předběhli dobu. Šli jsme si za svým, možná jsme i riskovali, ale přinášelo to své ovoce.

Investujeme do firem, které to vidí podobně a jsou schopny svou zásadní roli v IT ekosystému obhájit. Souhrnný obrat našich portfoliových partnerů dosáhl v roce 2023 přes půl miliardy korun.

Geetoo Technology

Geetoo je přední cloudový hráč v regionu Střední Evropa. Mezi jeho zákazníky patří středně velké a velké společnosti z celé Evropy.

Altos Software

Zákazníkům poskytuje enterprise IT služby v oblasti managed services, správy cloudových prostředí, adaptivního monitoringu a BI nástrojů.

Gigant Servis

Pomáhá korporátním zákazníkům s péčí o jejich IT. 


Máte zájem s námi investovat?

Geetoo Holding a.s.
5.května 1746/22
140 00 Praha 4 – Nusle
Česká republika

LEI: 315700Y508ZPFQHN3937
IČ: 09567551, DIČ: CZ09567551
Datová schránka: 5dxma73
SZ: B 25721, MS v Praze

    Odesláním kontaktního formuláře souhlasíte s našimi zásadami ochrany osobních údajů.