Budujeme skvělé firmy v IT oblasti

Dvacet let zkušeností. Stovky klientů s obratem ve stovkách miliard korun. A tři společníci, kteří se rozhodli přinést z centra Evropy do celého světa revoluci v IT infrastruktuře.

Náš příběh byl vždy o cestě dopředu. Pocházíme z bílého místa na mapě a už dvacet let putujeme, abychom se dostali do středobodu IT světa.

Nikdy nám nevadilo dělat si věci po svém, když jsme věděli, že dávají smysl. Rádi jsme mnohokrát předběhli dobu. Šli jsme si za svým, možná jsme i riskovali, ale přinášelo to své ovoce.

20
let zkušeností
300+
klientů
600+
mil. Kč obrat

Investiční skupina Geetoo holding a.s.

Byli jsme první, kdo ve velkém přesvědčil firmy, že své technologie nemusí mít zamknuté ve vlastních serverovnách, ale mohou je provozovat z cloudu. Stačily čtyři roky a stali jsme se nejrychleji rostoucím poskytovatelem ve střední Evropě.

Byli jsme mezi prvními, kdo firmám umožnil nakupovat kapacity IT infrastruktury přesně podle jejich potřeby. A byli jsme první, kdo to dokázal a chtěl firmám vysvětlit. Získali jsme tak stovky klientů.

Byli jsme první, kdo se postavil po jejich boku a kromě řešení začal nabízet také vlastní zodpovědnost za výsledky v rámci partnerství, aby se firmy rychleji dostaly ke svému cíli. Získali jsme tak výjimečnou reputaci.

A nyní chceme být prvními, díky kterým nebude muset žádná firma svou IT infrastrukturu řešit. Založili jsme holding, se kterým se mohou spojit všichni, kteří to vidí stejně.

Čím jsme si prošli

Od roku 2020

Budujeme postavení Geetoo Technology

Pracujeme na tom, abychom se stali cloudovou jedničkou v Česku a zároveň se postupně začali prosazovat také v Evropě. Obojí se postupně daří. Dnešní Geetoo Technology s. r. o., největší holdingová společnost, přesahuje v obratu půl miliardy korun.

Rok 2020

Geetoo Holding a. s. je na světě

Rodí se Geetoo Holding a. s., byznysový a investiční přístav pro všechny, kteří věří tomu, co my. Přicházíme v době, kdy svět bude zase o trochu složitější. Kdy se vrátí virtuosita hledání efektivity a síly detailu.

Rok 2023

Nový koncept

S podporou investorů budujeme nový koncept IT na stisknutí tlačítka. Začínáme se stávat důležitým hybatelem konsolidace českého IT a míříme do světa. Budujeme skupinu, která si věří na miliardovou valuaci do pěti let.

Tváře holdingu

Vladimír Kvaš

Odvaha. Nezlomnost. Vize. Ownership.

Vladimír patří mezi těch pár výjimečných vizionářů, kteří dokáží předpovědět roky vzdálený cíl a zároveň k němu najít nejkratší možnou cestu. Hledání nových směrů v oblasti IT infrastruktury se ostatně věnoval posledních dvě dekády z pozice CO-CEO Geetoo Technology.

Je duchovním otcem celého Geetoo Holdingu. Má jasnou představu o tom, jak vypadá technologická budoucnost celého světa. Je to typ člověka, který je vždy v centru dění, ale pro detail neztrácí široký kontext. Stisk jeho ruky platí. Váží si dobře odvedené práce a rád dává lidem důvěru.

Matěj Žáček

Řád. Rozvaha. Investice. Komplexita.

Matěj v sobě skrývá unikátní kombinaci: zkušeného právníka a zároveň celoživotního nadšence do IT. Ta ho předurčila k tomu, aby se stal nejen klíčovým deal-makerem celého holdingu, ale také architektem procesů. A to jak těch vnitřních, tak při jednání s partnery a novými členy Geetoo rodiny.

Jeho osobitý styl v sobě spojuje nadhled a racionální přístup podpořený silnou intuicí. Jím utvářené dohody a smlouvy se vyznačují hlubokým spravedlivým rukopisem.

Michal Hampl

Technologie. Deep insight. Globální kontext.

Michal propojuje svůj dlouholetý hluboký vhled do světa technologií s nejrůznějšími potřebami malých i velkých firem. A to jak na lokální, tak globální úrovni. Je tvůrcem většiny efektivních technologických řešení, které využíváme pro úspěšné plnění naší mise.

Ve skupině Geetoo Holding zastupuje jejího největšího člena – Geetoo Technology a plní roli hlavního technologického konzultanta jak pro členy skupiny, tak její klienty. Ceníme si ho nejen pro pracovitost, ale i schopnost předvídat nepředvídatelné a pracovat hned s několika scénáři najednou.


Firmy ve skupině

Přidejte se k nám a pojďme společně posouvat byznys kupředu.